Merkezimizde ki Tüm EMDR Danışmanları EMDR Derneği Üyesidir.

Dr John Doe

About Dr Jhon Doe

M.Phill From Harvard!

At webful vision clinic we have best optometrist in town who are ready to give you great consultation and advices to get rid of glasses or get new lense of glasses suggestion. Dont delay contact us today so we cna provide you best features.
At webful vision clinic we have best optometrist in town who are ready to give you great consultation and advices to get rid of glasses or get new lense of glasses suggestion. Dont delay contact us today so we cna provide you best features. Something is better than nothing when there is nothing there is something. Casual system and the digital doctors are just for the smoking kills.

Expertise

What Patients Says

We have great feedback about Dr John Doe

İşim gereği çok yoğun ve stres içinde geçen günlerim sonucunda yorgun ve bitkin bir şekilde uyumaya çalışırken bir türlü uyuyamıyordum. Artık bu uykusuzluk ve o sırada aklımdan geçen düşünceler işimi etkilemeye başlamıştı. Bizim işimiz hatayı affetmez. Bir arkadaşım vasıtası ile tanıştığım EMDR ile hayatımın ikinci baharını yaşıyorum diyebilirim.

Z.K.

Pilot

Çocukluğumdan gelen şiddetli travmalarım vardı. Bunlar her geçen gün hayatımı daha da yaşanamaz hale getiriyordu. Bu travmaların tedavisini araştırırken EMDR'a rastladım. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir sonuç beklemiyordum. Teşekkür ederim hepinize.

C.Y.

Bankacı